Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Szanowni Rodzice, Drogie Uczennice,

Miło nam poinformować, że w naszej szkole w damskich toaletach zawisły różowe skrzyneczki wypełnione środkami higienicznymi dostępnymi nieodpłatnie dla każdej uczennicy.

Różowa skrzyneczka to ogólnopolski program przeciwdziałający tak zwanemu wykluczeniu menstruacyjnemu. Został zainicjowany przez przewodniczącego SU Igora Bielińskiego oraz jego mamę Marzenę, która jako pierwsza wyposażyła je środkami higienicznymi. Różowe skrzyneczki zostały zakupione ze środków ufundowanych Radzie Rodziców przez posłankę Urszulę Pasławską. Planujemy sukcesywne uzupełnianie środków higienicznych, jednakże jeśli ktoś będzie chciał się nimi podzielić, zachęcamy do samodzielnego wkładania ich do skrzyneczek. 

link :zajrzyj do środka

Link : różowa skrzyneczka

Przwodnicząca Rady Rodziców - Agnieszka Kowalczyk

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych