Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W dniu 6 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół w Biskupcu odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców. W zawodach udział wzięły 4 drużyny: drużyna Zespołu Szkół w Biskupcu, Zespołu Szkół Dobre Miasto, Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach oraz Zespołu Szkół Dobre Miasto. Najlepszą drużyną okazała się drużyna Zespołu Szkół w Biskupcu wygrywając wszystkie swoje mecze. Na miejscu 2 uplasowała się drużyna Zespołu Szkół z Dobrego Miasta. Miejsce 3 natomiast zajęła drużyna Zespołu Szkół z Olsztynka. Miejsce 4 zajęła szkoła Zespołu Szkół Rolniczych Smolajny. Zawody przebiegały sprawnie obyło się bez kontuzji a najważniejsze że wszyscy dobrze się bawili. Chciałbym podziękować wszystkim którzy byli zaangażowani w przeprowadzenie dzisiejszej imprezy. Zapraszam na fotorelacje z dzisiejszego turnieju .

Marek Zieliński

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych