Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Zbiżają się Święta Bożego Narodzenia. To radosny czas, ale i bywa trudny - zwłaszcza dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej z różnych przyczyn. Każdy dar serca jest potrzebny i daje wiarę w dobro, które wraca. Bo życie jest echo - co wyślesz, to wróci.... Empatią i właśnie sercem wykazali się uczniowie Naszej Szkoły z klasy 3c LO. To z ich inicjatywy otoczyli opieką potrzebujących sąsiadów:

" W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia mieliśmy okazję wziąć udział w cudownej i niezapomnianej akcji pomocy strarszemu rodzeństwu. Jako klasa zebraliśmy fundusze, aby zapewnić najpotrzebniejsze im artykuły spożywcze. Dobrze wiemy, że święta są zazwyczaj radosnym czasem. Niestety nie każdy ma możliwość się nimi cieszyć. Jako że znaliśmy to rodzeństwo , łatwiej nam było dobrać potrzebne produkty. W dzisiejszych czasach nie zawsze patrzymy na drugiego człowieka, ponieważ nie zdajemy sobie sprawy, że takie osoby są wśród nas i potrzebują tego wsparcia. Dzięki owemu aktowi sąsiedzkiej pomocy mamy nadzieję, że te święta będą przyjemniejsze i pełniejsze radości. Jest nam niezmiernie miło, że udało się to zorganizować i zrealizować nasz cel. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nieraz to powtórzymy."

Klasa 3c LO 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych